top of page

WARUNKI REGULAMINU LAUR ZAUFANIA ZOSTAŁY SPEŁNIONE.


Szanowni Państwo.

Pragniemy poinformować iż poddaliśmy nasze Stowarzyszenie szczegółowej weryfikacji zewnętrznej, i z powodzeniem przeszliśmy cały proces weryfikacyjny, począwszy od zgłoszenia nr 01134/2017, aż do końcowej konkluzji która okazała się być dla Stowarzyszenia Błękitna Atmosfera pozytywna.

Wiadomość o następującej treści wpłynęła do naszego stowarzyszenia, o czym wszem i wobec informujemy:

"WARUNKI REGULAMINU LAUR ZAUFANIA ZOSTAŁY SPEŁNIONE.

Informujemy również, że Gremium Programu wydało pozytywną decyzję o przystąpieniu:

Stowarzyszenia Błękitna Atmosfera do programu LAUR ZAUFANIA.

Gratulujemy!"

Ze swojej strony pragnę zapewnić wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów, członków oraz współpracowników, partnerów, że dołożymy wszelkich starań, by nie zawieść nikogo kto obdarzył nas swoim zaufaniem.

Zrobimy wszystko aby LAUR ZAUFANIA towarzyszył nam przez dalszą naszą działalność.


Wyróżnione posty

Ostatnie posty

bottom of page